Drużynowe Młodzieżowe Mistrzostwa Okręgu w Wędkarstwie Spławikowym – wyniki

W sobotę, 30 kwietnia 2022 roku na zbiorniku Cegielnia w Grodkowie odbyły się Drużynowe Młodzieżowe Mistrzostwa Okręgu PZW Opole w Wędkarstwie Spławikowym, organizowane przez Okręgowymi Kapitanat Sportowy i Okręgową Komisję ds. Młodzieży. W rywalizacji brało udział dziewięć trzyosobowych drużyn: Grodków, Krapkowice-Otmęt, Łosiów, Namysłów NSM, Niemodlin, Olesno Rzemieślnik I drużyna, Olesno Rzemieślnik II drużyna, Opole Garnizonowe Zaodrze oraz Opole Miasto. Na zakończeniu zawodów swoją obecnością zaszczycili Zastępca Burmistrza miasta Grodków – Waldemar Wójcicki, Prezes ZO PZW Opole – Wiesław Miś, Wiceprezes ZO PZW Opole – Henryk Mach i Dyrektor Biura Okręgu – Jakub Roszuk.

Najmłodszą zawodniczką była Pola Jelonek (Koło PZW Rzemieślnik Olesno I drużyna), natomiast najmłodszym zawodnikiem Aleksander Lachowski (Koło PZW Niemodlin)

Wyniki mistrzostw:

1 miejsce Koło PZW Rzemieślnik Olesno I drużyna (Pola Jelonek, Paweł Glanc, Maciej Śliwiński) – łącznie 7085 g

2 miejsce Koło PZW Grodków (Jarosław Król, Dawid Kózka, Kacper Bartoszyński) – 6605 g

3 miejsce Koło PZW Rzemieślnik Olesno II drużyna (Wojciech Świtała, Szymon Skrzydło, Wyrwich Bartłomiej) – 5780 g

Pełne wyniki znajdują się w załączniku.

Pliki do pobrania